3.jpg

ПрАТ «Херсонський комбінат хлібопродуктів»

Адреса:

73024, Україна, м. Херсон, вул. Порт-елеватор, 5.

Тел / факс: (0522) 42-33-09; 42-33-08
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підприємство обслуговується Одеською залізницею по станції Херсон-порт. Код станції 418008.

До складу ПрАТ «Херсонський КХП» входять наступні виробничі комплекси:

1. Портовий елеватор (перша і друга черга)
2. Склади напольного зберігання
3. Цех млин
4. Відділення гранулювання висівок.

Технологічна характеристика підприємства

Паспортна зернова місткість - 112,6 тис. тонн, в т. ч. І та ІІ черги елеватора - 86,6 тис. тонн, склади напольного зберігання 26 тис. тонн;
Продуктивність цеху млин (по зерну) - 405 т / добу;
Продуктивність відділення гранулювання висівок - 16,0 т / год.

Основні види діяльності

  • приймання зерна з автомобільного, залізничного та водного транспорту;
  • очищення, сушіння, зберігання, відвантаження зерна на автомобільний, залізничний і водний транспорт;
  • виробництво сортового пшеничного хлібопекарського борошна вищого і першого гатунків, манної крупи та висівок;
  • гранулювання висівок пшеничних.

Портовий елеватор

Портовый элеватор ХерсонІ чергу елеватора (залізобетонний корпус) було введено в експлуатацію в 1932 році. ІІ чергу елеватора (металевий силосний корпус) введено в експлуатацію в 2001 році.

Приймання зерна автомобільним транспортом здійснюється через автоларі, в даний час закінчується реконструкція цього вузла. Встановлено 3 автомобілерозвантажувача з інтегрованим в платформи ваговим комплексом. Вантажопідйомність підйомника 80 тонн, довжина платформи 21 м.
Після ремонту пропускна спроможність вузла автоприймання становитиме не менше 150 авто на добу.

Приймання зерна з водного транспорту здійснюється перевантажувачем зерна «Порталіно» фірми «Бюллер» продуктивністю 300 тонн / год. Відвантаження зерна на водний транспорт здійснюється навантажувальною машиною ПМЗ-1000. Гарантована норма навантаження складає 5000 тонн на добу

Приймання зерна з залізничного транспорту здійснюється через вагонні ларі. Зважування при прийманні, відвантаженні с / г культур та їх переміщенні всередині елеватора відбувається з використанням електронних ваг, показання яких автоматично заносяться в систему 1С-Підприємство, що виключає вплив людського фактора на облікові дані кількісно-якісних характеристик с / г культур. ПрАТ «Херсонський КХП» забезпечує вивантаження 40 вагонів на добу.

Причали ПрАТ «Херсонський КХП»:

Причал № 8:

  • глибина підходів до причалів - 7,6 м. (біля причалу)
  • загальна довжина причальної лінії - 80 м.

Причал № 9:

  • глибина підходів до причалів - 7,6 м.
  • загальна довжина причальної лінії - 170 м.

Причал № 10:

  • глибина підходів до причалів - 5,0 м
  • загальна довжина причальної лінії - 110 м.

Млин

Млин двухсортного помелу було побудовано в 1949 році. Він являє собою шестиповерхову будівлю, має зерноочисне, помольне і вибійне відділення. Млин оснащений обладнанням, виготовленим за ліцензією швейцарської фірми «Бюлер», що дозволяє випускати борошно високої якості. За допомогою спеціальної лінії, поставленої італійською фірмою «Poglierani», борошно розфасовується в поліпропіленові або паперові мішки по всім вимогам державних та міжнародних стандартів.

Причалы ПАО «Херсонский КХП» Основні технічні характеристики млина:

Продуктивність помольного відділення - 405 тонн на добу.

Борошно фасується в мішки вагою 50кг, 25кг, в пакети вагою 1кг, 3кг.

В даний час виробництво борошна не здійснюється.

Ділянка гранулювання розсипних висівок.

Відділення гранулювання розсипних висівок введено в експлуатацію в 2004 році. Продуктивність відділення з встановленням чотирьох ліній обладнання гранулювання (TMS Group Pardubice as, Чехія) становить 16 тонн / год.

 

Лабораторія комбінату (ВТЛ)

Виробничо-технологічна лабораторія ПрАТ «Херсонський КХП» є технічно компетентною при проведенні випробувань згідно із галуззю технічної компетентності на проведення вимірювань, що підтверджено свідоцтвом про технічну компетентність № РЧ-012/2020 від 10.04.2020 р., видане Державним підприємством «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»

Виробничо-технологічна лабораторія ПрАТ «Херсонський КХП» забезпечена необхідними сучасними приладами: ІЧ – аналізаторами «Infratec 1241» («FOSS», Швеція), «SupNIR 2720 (FPI, Китай), приладом для визначення числа падіння «Falling Number 1700», кількості та якості клейковини «Glutomatic System 2200» виробництва фірми «Perten Instr.», реологічних властивостей пшениці та борошна – альвеографом фірми «Chopin», приладом Agra Vision (Romer Labs) для якісного та кількісного визначення вмісту ГМО в ріпаку та сої експрес-методом.