1.jpg

ПрАТ «Херсонський комбінат хлібопродуктів»

Адреса:

73024, Україна, м. Херсон, вул. Порт-елеватор, 5.

Тел / факс: (0522) 42-33-09; 42-33-08
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підприємство обслуговується Одеською залізницею по станції Херсон-порт.
До складу ПАТ «Херсонський КХП» входять наступні виробничі комплекси:
1. Портовий елеватор (перша і друга черга)
2. Цех млини з відділенням гранулювання висівок.

Схема ПрАТ «Херсонський КХП»

Технологічна характеристика підприємства

Паспортна зернова місткість - 112,6 тис. тонн, в т. ч. І та ІІ черги елеватора - 86,6 тис. тонн, склади підлогового зберігання 26 тис. тонн; Продуктивність цеху млини (по зерну) - 405 т / добу; Продуктивність відділення гранулювання висівок - 16,0 т / год.

Основні види діяльності

  • Прийом зерна з автомобільного, залізничного та водного транспорту;
  • очищення, сушіння, зберігання, відвантаження зерна на автомобільний, залізничний і водний транспорт;
  • виробництво сортового пшеничного хлібопекарського борошна вищого і першого сортів, макаронної муки, манної крупи і побічного продукту - висівок, з яких виготовляються гранули.

Портовий елеватор

Портовый элеватор ХерсонІ чергу елеватора (залізобетонний корпус) був введений в експлуатацію в 1932 році. ІІ чергу елеватора (металевий силосний корпус) введено в експлуатацію в 2001 році.
Елеватор оснащений універсальним обладнанням, яке дозволяє одночасно приймати і відпускати сільгосппродукцію автомобільним, водним та залізничним транспортом. Прийом зерна автомобільним транспортом здійснюється через автоларі, одночасно може розвантажуватися 4 автомобіля. Вантажопідйомність автомобілерозвантажувача максимально - 50 тонн.

Прийом зерна з водного транспорту здійснюється перевантажувачем зерна «Порталіно» фірми «Бюллер» продуктивністю 300 тонн / год. Навантаження зерна на водний транспорт здійснюється навантажувальною машиною ПМЗ-1000.

Прийом зерна з залізничного транспорту здійснюється через вагонні ларі. Зважування при прийманні, відпуску с / г культур та їх переміщенні всередині елеватора відбувається з використанням електронних ваг, свідчення яких автоматично заносяться в комп'ютер, що виключає вплив людського фактора на облікові дані про кількісно-якісних характеристиках с / г культур.

Причали ПрАТ «Херсонський КХП» (оренда морпорту):

Причал № 8:

  • глибина підходів до причалів - 7,5 м. (біля причалу)
  • загальна довжина причальної лінії - 80 м.

Причал № 9:

  • глибина підходів до причалів - 7,5 м.
  • загальна довжина причальної лінії - 170 м.

Причал № 10:

  • глибина підходів до причалів - 2,7 м
  • загальна довжина причальної лінії - 110 м.

Млин

Млин двухсортного помелу було побудовано в 1949 році. Він являє собою шестиповерхову будівлю, виконану з цегли, має зерноочисне, помольне і вибійне відділення. Млин оснащений обладнанням, виробленим за ліцензією швейцарської фірми «Бюлер», і дозволяє випускати борошно високої якості. За допомогою спеціальної лінії, поставленої італійською фірмою «Poglierani», борошно розфасовується в джутові, поліпропіленові або паперові мішки по всім вимогам міжнародних стандартів.

Причалы ПАО «Херсонский КХП» Основні технічні характеристики млину двухсортного помелу:

Продуктивність размольного відділення - 405 тонн на добу.

Продукція виробляється безтарним способом (відпускається в борошновози) і фасується в мішки вагою 50кг, 25кг, а також борошно вищого гатунку фасується на італійській лінії «Poglierani» в пакети вагою 1кг, 3кг.
Манна крупа має хороші споживчі характеристики, зольність становить 0,43% -0,45% відповідає вимогам ГОСТ 7022-97.

Ділянка гранулювання розсипних висівок.

Відділення гранулювання розсипних висівок прийнято в експлуатацію в 2004 році. Розташований в триповерховому однопрогінному цегляній будівлі, технологічно ув'язана з цехом млина.
Продуктивність відділення з встановленням чотирьох ліній обладнання гранулювання (TMS Group Pardubice as, Чехія) становить 16 тонн / год.

 

Лабораторія комбінату (ВТЛ)

Виробничо-технологічна лабораторія ПрАТ «Херсонський КХП» розташована в окремій будівлі. Лабораторія оснащена необхідними сучасними приладами (аналізатор «FOSS», альвеографом виробництва фірми Perten, прилад для визначення числа падіння виробництва фірми Perten, глютоматік цієї ж фірми, хроматограф «Кристал-2000М»), обладнанням, інвентарем, засобами вимірювальної техніки, має необхідні приміщення (лабораторія фізико-хімічних випробувань, аналітична лабораторія, кімната відмивання клейковини, муфельна, кімната пробної випічки хліба, кімната оброблення і зберігання проб, візіровочная лабораторія) для проведення випробувань, чинну нормативну документацію, укомплектована кваліфікованими фахівцями.

Виробничо-технологічна лабораторія підприємства ПрАТ ХКХП атестована Українським центром стандартизації та сертифікації «Украгростандартсертифікація» має право на проведення випробувань сільгосппродукції в заявленій сфері. Проводить контроль приймання, зберігання, відвантаження зерна та продуктів його переробки, технологічних процесів виробництва пшеничного борошна, манної крупи, гранулювання висівок. Свідоцтво про атестацію № А12-062 від 13.04.2012 р.